Україна, м.Чернівці
вул. В.Лесина 1
(стара назва вул. Проектна)
Карта проїзду
+38(050)598-82-80
+38(098)898-82-80
+38(097)798-82-80
Замовити дзвінок
ПН-ПТ: 09:00 - 18:00
СБ: 09:00 - 14:00
НД: вихідний

Малярні роботи

Декоративна штукатурка в Чернівцях

Оздоблювальні роботи – це передостанній етап у будівництві або реконструкції приміщень. Вони умовно розподіляються на зовнішні та внутрішні. Покриття стін штукатуркою та малярні роботи (Чернівці) виконують досвідчені майстри.

Фарбування стін ЧернівціЯк підкреслити оригінальну зональність в приміщенні, але й не порушити стилістичного оформлення, якого дотримувався дизайнер? Від теплого і затишного до прохолодного, елегантного та трохи манірного – декоративна штукатурка своєю вигадливою фактурою може підкреслити характер кожної кімнати у квартирі або цілого офісного приміщення.

Матова, візуально об’ємна, глянцева чи шорстка – поверхня стін грає головну партію в цьому оркестрі декоративних елементів.

Акрилова штукатурка так само буде використана для надання стінам вигляду жилого приміщення.

Фактурна штукатурка надає стінам об’єм і неповторну візуальну оригінальність.

Декоративна штукатурка в ЧернівцяхРемонт квартир (Чернівці), замовлений у наших фахівців чи не найкращої на Буковині кваліфікації – це не тільки розумне вкладання фінансів.

Це безумовно підкреслить власні особистості володаря квартири чи будинку або фірмову індивідуальність інтер’єру офісного приміщення.

Працюючи з нашими фахівцями високого рівня, замовники отримують не лише довгоочікуваний результат, а й якість найвищої проби. Ми влаштуємо затишну атмосферу у приміщенні будь якого напрямку.